تبلیغات در کافه گیلان
کافه

کافه زیبا رشت

حتما به پیتزا پیتزا منطقه آزاد انزلی سر بزنید.

کافه زیبا رشت

رشت، شهر زیبای شمال ایران، با جاذبه‌های گردشگری فراوانش، همواره یکی از مقاصد محبوب مسافران داخلی و خارجی بوده است. این شهر علاوه بر جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، دارای فرهنگ و هنر غنی نیز می‌باشد. یکی از جلوه‌های زیبای فرهنگ رشت، کافه‌های سنتی و مدرنی است که در گوشه و کنار این شهر پراکنده شده‌اند.

اگر دوست دارید بعد از گشت‌وگذار در مرکز شهر رشت و بافت قدیمی آن، حوالی سبزه‌میدان به یک کافه بروید، کافه زیبا یکی از انتخاب‌های شماست. باید بگویم در این کافه شما شاهد جزئیات و وسایلی هستید که به‌احتمال زیاد، نمونه‌های آن را در خانه پدربزرگ و مادربزرگتان یا در عتیقه‌فروشی‌ها دیده‌اید.

کافه زیبا از آن کافه‌هایی نیست که وقتی واردش شدید، چندین نفر برای میزبانی بیایند، صدای موزیک زیاد باشد، همهمه مشتریان و صدای قاشق چنگال‌ها و لیوان‌ها به وجدتان بیاورد. کافه زیبا از آن دسته کافه های رشت است که با سکوت و درعین‌حال زیبایی خیره‌کننده تزئیناتش، شما را جادو می‌کند.

در گوشه گوشه این کافه کلی وسیله عتیقه از صفحه گرامافون، لوسترها، بشقاب‌ها و کاسه‌های قدیمی گرفته تا مبلمان و صندلی‌هایی که احساس می‌کنید اگر بهشان دست بزنید می‌شکنند، وجود دارد. از پنجره کافه زیبا هم که به سبک کافه‌های دهه پنجاه شمسی با پرده قرمز پوشانده شده است، می‌توانید چشم‌اندازی از سبزه‌میدان داشته باشید.

منوی کافه زیبا شبیه منوی کافه‌های دیگر است و تفاوت چندانی نمی‌کند. با این حال توصیه می‌کنم اگر از آن دسته افرادی هستید که محیط یک کافه برایشان از کیفیت سفارش‌ها مهم‌تر است، به کافه زیبا بروید.

 

آدرس کافه زیبا

 گیلان، رشت، خیابان طالقانی، نرسیده به سبزه‌میدان

ساعت کاری

هر روز از ۵:۳۰ بعدازظهر تا ۱۲ شب

Photo

Photo

Photo

Photo

کافه های میدان شهرداری رشت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا