تبلیغات در کافه گیلان
کافه

کافه وایت لاین رشت

حتما به پیتزا پیتزا منطقه آزاد انزلی سر بزنید.

کافه وایت لاین رشت

کافه وایت لاین در شهر رشت واقع شده و با داشتن فضایی مدرن و مینیمال، انواع نوشیدنی‌های خنک و گرم، اسموتی‌ها و شیک‌ها را سرو می‌کند. این کافه با منوی گسترده و برخورد مناسب پرسنل، سرویس دهی مطلوب و دیگر ویژگی‌های خود، از نظر بسیاری از افراد بهترین کافه رشت به شمار می‌رود.

آدرس کافه وایت لاین

استان گیلان، شهر رشت، منطقه گلسار، بلوار دیلمان، قبل از چهارراه بهشتی، نبش بن‌بست فجر

شماره تماس کافه وایت لاین

013-32759090

ساعت کاری کافه وایت لاین

ساعت کاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

برای رسیدن به کافه وایت لاین، می‌توانید از خیابان گلسار به سمت بلوار دیلمان بروید و در اواسط بلوار دیلمان این کافه را پیدا کنید. همچنین می‌توانید، از ورودی بلوار شهید انصاری به بلوار دیلمان وارد شوید و بعداز عبور از چهاراه بهشتی کافه وایت لاین رو بیابید.

شما می‌توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب به این مجموعه مراجعه کرده و طعم و عطر غذاها و خوراک‌های مطلوب و مد نظر خود را امتحان کنید. منوی وسیع و گسترده این کافه و رستوران، برخورد مناسب پرسنل و خوشرویی آن‌ها، سرویس دهی مطلوب و… باعث شده تا از نظر بسیاری از افراد کافه وایت لاین بهترین کافه رشت به شمار رود.
تراس موجود دراین کافه با چترهایی که برای هر میز در نظر گرفته شده است شاید یکی از دلایل تبدیل وایت لاین به یکی از انواع بهترین کافه‌های رشت گلسار باشد. وایت لاین تجربه نوشیدن یک آب میوه طبیعی و البته سرو غذایی با بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار می‌دهد.
این کافه با فضای شیک و مدرن و کیفیت بینظیر غذاها و نوشیدنی‌هایش، جزو بهترین کافه ها در گلسار رشت محسوب می‌شود. قیمت نوشیدنی‌ها و غذاهای این کافه ممکن است نسبت به بعضی کافه‌ها بالاتر باشد، اما همان نسب به شما خدمات با کیفیت ارائه خواهد کرد. اگر به دنبال یک کافه‌ی خاص برای جشن یا قرار خود هستید، حتما کافه وایت لاین را در لیست گزینه‌های خود قرار دهید.

Photo

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا