تبلیغات در کافه گیلان
کافه

کافه سایه رشت

حتما به پیتزا پیتزا منطقه آزاد انزلی سر بزنید.

کافه سایه رشت

مگر می‌شود به شهر زادگاه هوشنگ ابتهاج معروف به سایه برویم و کافه‌ای با این نام پیدا نکنیم. کافه‌ای که تصمیم می‌گیرد نامش را به اسم این شاعر بزرگ بگذارد و رضایت مشتریانش را جلب کند، پس در فهرست بهترین کافه های رشت قرار می‌گیرد. کافه کتاب سایه رشت در میان درختان پر شاخ و برگ پارک ملت از دور شبیه یه کلبه چوبی توی دل جنگل است.

به نظر من دلیل اصلی محبوبیت کافه کتاب سایه در بین بهترین کافه های رشت، فضای آن است. این کافه در ۲ بخش فضای داخلی و بیرونی از مشتریانش میزبانی می‌کند. تفاوت اصلی این کافه با سایر کافه‌ها، موقعیت فضای داخلی آن است که مثل ویلایی وسط باغ جلب‌توجه می‌کند.

معماری فضای داخلی کافه تقریباً مدرن است و می‌شود المان‌های آن را در طراحی دیوارها، سقف، تزئینات و سبک میز و صندلی‌ها پیدا کرد؛ اما فضای بیرونی کافه دکوراسیون ساده‌تری دارد.

به نظر من که نام کافه کتاب سایه و حال و هوایش با معماری آن متناسب است. چون حتی دیدن تصاویر این کافه، ذوق هنری آدم را فعال می‌کند چه برسد به اینکه قسمت شود و واقعاً سراغش برویم.

در منوی این کافه می‌توانید مثل همه کافه‌های دیگر نوشیدنی‌های سرد یا گرم را کنار کیک و دسرهای مختلف سفارش دهید. اگر صحبتتان گل کرد، گرسنه شدید یا برای وعده صبحانه به این کافه رفتید هم گزینه‌هایی مثل صبحانه انگلیسی یا آمریکایی، عدسی، رول‌های مختلف و … پیش روی شماست.منوی این کافه شامل قهوه سرد، قهوه دمی، بار سرد سایه، پوره میوه‌های یخی، ماکتل سایه، چای و دمنوش اورگانیک، کیک و دسرهای خانگی، نوشیدنی گرم، خوراک‌های سایه، سالادهای سایه، وگن، تونیک سایه، صبحانه و بِرانچ، قهوه گرم سایه، آبمیوه سایه و افطار است.

این کافه فضایی دنج و گرم و صمیمی با قفسه‌های کتاب، فضای امن و محبوب دوستداران کتاب در رشت آن هم با طعم نوشیدنی و دسرهای خوشمزه است.

این کافه با چشم انداز آرامش بخشی از درختان در دو فضای سرباز و سرپوشیده هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب در سه وعده غذایی پذیرای مهمانان است.

 

آدرس کافه کتاب سایه رشت ( شعبه اول )

گیلان، رشت، بلوار احمدزاده، پارک ملت، کافه کتاب سایه

شماره تماس

09123440973

ساعت کار

 هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب.

پیج اینستاگرام

sayebookcafe@

[لینک منو کافه کتاب سایه به همراه قیمت ]

 

اطلاعات شعبه دوم و بیرون بر کافه سایه

رشت ،بلوار دیلمان، نبش بلوار امام علی، ساختمان موناکو، قهوه و کیک سایه

تلفن : 01332007749

ساعت کاری  هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب.

پیج اینستاگرام شعبه دوم

saye.coffee.cake@

کافه سایه رشت، با محیطی جذاب و دوست داشتنی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب پذیرای میهمانان است. کافه سایه، هم محیطی روباز در فضای آزاد تراس همکف و تراس طبقه بالا و هم یک سالن مسقف در طبقه همکف و دو سالن در طبقه بالا دارد که بنا به انتخاب خودتان می‌توانید در هر یک از این فضاها بنشینید. فضای داخلی کافه سایه با دیوارهای شیشه‌ای و چشم‌انداز پارک سرسبز، باعث ایجاد آرامش و لذت بردن مشتریان می‌شود. همچنین این کافی شاپ کتابخانه‌هایی پر از کتاب برای مطالعه علاقه‌مندان دارد. فضای دوست داشتنی کافه سایه با کیفیت عالی نوشیدنی‌ها و دسرها تجربه‌ای عالی را برای شما رقم خواهد زد.

Photo

Photo

Photo

Photo

Photo

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا