تبلیغات در کافه گیلان
رستورانرستوران بندرانزلی

رستوران در بندرانزلی کجا برم؟

حتما به پیتزا پیتزا منطقه آزاد انزلی سر بزنید.

رستوران در بندرانزلی کجا برم؟

 

بندر انزلی یکی از شهرهای شمالی ایران است که به خاطر جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی و همچنین غذاهای خوشمزه‌اش معروف است. اگر قصد سفر به انزلی را دارید، احتمالاً به دنبال یک رستوران خوب برای صرف غذا هستید. در ادامه چند مورد از بهترین رستوران‌های انزلی را به شما معرفی میکنیم:

 

رستوران یارماشالله

رستوران یارماشالله یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های انزلی است که انواع غذاهای محلی گیلانی را سرو می‌کند. این رستوران فضایی سنتی و دلنشین دارد و غذاهایش با کیفیت و خوشمزه هستند.

رستوران دریاکده

رستوران دریاکده یکی دیگر از رستوران‌های معروف انزلی است که در کنار دریا قرار دارد. این رستوران انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سرو می‌کند و فضایی شیک و مدرن دارد.

رستوران شمس العماره

رستوران شمس العماره یکی از رستوران‌های قدیمی انزلی است که قدمت آن به بیش از صد سال پیش برمی‌گردد. این رستوران انواع غذاهای سنتی و محلی گیلانی را سرو می‌کند و فضایی تاریخی و نوستالژیک دارد.

رستوران لوتکاچی

رستوران لوتکاچی یکی از رستوران‌های جدید انزلی است که در فضایی ساحلی قرار دارد. این رستوران انواع غذاهای دریایی و همچنین غذاهای محلی گیلانی را سرو می‌کند.

رستوران دیگچه

رستوران دیگچه یکی از رستوران‌های محبوب انزلی است که انواع غذاهای محلی گیلانی را در دیگچه‌های بزرگ سرو می‌کند. این رستوران فضایی سنتی و دلنشین دارد و غذاهایش با کیفیت و خوشمزه هستند.

 

رستوران در بندرانزلی کجا برم؟
انتخاب بهترین رستوران در انزلی به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد. اگر به دنبال غذاهای محلی گیلانی هستید، رستوران یارماشالله یا رستوران شمس العماره انتخاب‌های خوبی هستند. اگر به دنبال غذاهای دریایی هستید، رستوران لوتکاچی یا رستوران دیگچه انتخاب‌های خوبی هستند. و اگر به دنبال غذاهای ایرانی و فرنگی هستید، رستوران دریاکده انتخاب خوبی است.

البته رستوران‌های دیگری نیز در انزلی وجود دارند که کیفیت خوبی دارند. برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از نظرات سایر مسافران استفاده کنید.

 

شرکت سهامی کافه گیلان دارای مجوز مشاوره تجاری، مرکز مشاوره کارآفرینی و فناوری اطلاعات و ارتباطات| کافه گیلان

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا