تبلیغات در کافه گیلان
رستوران

پیتزا پیتزا مشهد

حتما به پیتزا پیتزا منطقه آزاد انزلی سر بزنید.

پیتزا پیتزا مشهد

پیتزا پیتزا مشهد کجاست ؟ فست فود پیتزا پیتزا یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های فست فود در ایران است که در در شهر اصفهان افتتاح شد. این رستوران با ارائه انواع پیتزاهای خوشمزه و باکیفیت به سرعت محبوبیت زیادی پیدا کرد و امروزه شعبه‌هایی در شهرهای مختلف ایران دارد. فست فود پیتزا پیتزا با استفاده از مواد اولیه تازه و باکیفیت و همچنین طبخ پیتزاها در تنور چوبی، پیتزاهایی خوشمزه و لذیذ را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.  علاوه بر پیتزا، فست فود پیتزا پیتزا انواع غذاهای دیگر مانند ساندویچ، سالاد، پاستا و نوشیدنی نیز در منوی خود دارد. این رستوران همچنین دارای فضایی دنج و آرام برای صرف غذا با خانواده و دوستان است.

در رستوران پیتزا پیتزا 3 اصل اساسی و مهم وجود دارد که تمام پرسنل باید همواره برای تحقق آنها تلاش کنند، این 3 اصل شامل کیفیت، کمیت و مشتری مداری است.با توجه به بررسی‌های انجام شده، فست فود پیتزا پیتزا در میان مشتریان خود رضایت بالایی دارد و به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های فست فود در ایران شناخته می‌شود.

جناب آقای مهندس محمدحسین فاطمی بنیان‌گذار رستوران پیتزا پیتزا است. ایشان در 28 سال پیش خلاء یک مرکز عرضه و پخش غذاهای آماده را در کشور احساس کرد، به‌همین‌منظور تصمیم گرفت با همکاری آقای حمید اسدیان محیطی مفرح برای تهیه و طبخ انواع غذاهای آماده را بر اساس استانداردهای جهانی تدارک ببیند. ایده پیتزا پیتزا خیلی زود به نتیجه رسید و حالا این مجموعه فست فودی طرفدارهای زیادی در سراسر کشور دارد.

بعد از اینکه شعبه اول فست فود پیتزا پیتزا به موفقیت رسید، مدیریت این رستوران تصمیم گرفت تا شعبه دوم آن را هم افتتاح کند. بعد از آن شعبه‌های دیگر رستوران pizza pizza اصفهان افتتاح شد. حالا به ‌لطف وجود این مجموعه رستوران‌ها بیشتر از 500 فرصت شغلی مختلف به وجود آمده است.

در حال حاضر، در سایت اصلی پیتزا پیتزا اطلاعاتی از شعبه ای در مشهد ثبت نشده است. با این حال، با توجه به محبوبیت این رستوران در بین مردم مشهد، احتمال افتتاح شعبه ای در این شهر در آینده نزدیک وجود دارد.

مقالات مرتبط : شماره تماس پیتزا پیتزا 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا