تبلیغات در کافه گیلان
کافه

کافه فوتون

حتما به پیتزا پیتزا منطقه آزاد انزلی سر بزنید.

کافه فوتون

میدان شهرداری رشت، یکی از زیباترین و تاریخی ترین میدان های ایران است که در مرکز این شهر قرار دارد. این میدان، با ساختمان های تاریخی و زیبایش، نماد هویت و فرهنگ رشت است و سالانه میزبان گردشگران و اهالی شهر زیادی است.

یکی از جاذبه های اصلی میدان شهرداری، کافه های متعددی است که در اطراف آن قرار گرفته اند. این کافه ها، با فضای دلنشین و تنوع بالایی از نوشیدنی ها و خوراکی ها، میعادگاه خاطرات شیرین بسیاری از مردم رشت است.

در این کافه ها، می توان ساعت ها نشست و به تماشای زیبایی های میدان شهرداری پرداخت. می توان نوشیدنی ای سفارش داد و در کنار دوستان و خانواده، گپ و گفتی گرم داشت. می توان با مطالعه ای کتاب یا روزنامه، از آرامش و سکوت این مکان لذت برد.

کافه های شهرداری رشت، بیش از آنکه مکانی برای صرف غذا و نوشیدنی باشند، مکانی برای مرور خاطرات و ساختن خاطرات جدید هستند. این کافه ها، با فضای دنج و صمیمیشان، می توانند به مکانی برای آرامش و شادی تبدیل شوند.

کافه فوتون رشت یکی از محبوب‌ترین کافه‌های این شهر است که در شهرداری رشت خیابان اعلم‌الهدی واقع شده است. این کافه با فضای دنج و آرامش‌بخش خود، مکانی مناسب برای گپ‌زدن با دوستان یا مطالعه است.

 این کافه دارای یک بالکن است که چشم‌انداز زیبایی به خیابان اعلم‌الهدی دارد و مکانی مناسب برای افرادی است که به دنبال یک کافه آرام و دنج با کیفیت عالی هستند.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافه فوتون | نقشه و مسیریاب نشان

آدرس

آدرس : استان گیلان، رشت، خیابان اعلم الهدی

شماره تماس

013-33245050

ساعت کاری

هر روز ساعت 15:30 الی 23 شب

پیج اینستاگرام

photon.cafe@

کافه های شهرداری رشت

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا