تبلیغات در کافه گیلان
کافه

کافه اردیبهشت رشت

حتما به پیتزا پیتزا منطقه آزاد انزلی سر بزنید.

کافه کتابِ اُردیبهشت رشت 

کافه کتاب اردیبهشت یکی از مکان‌های فوق‌العاده آرام و دنج برای دوستداران اهل کتاب و مطالعه است که در محله زیبای گلسار قرار دارد و دسترسی به این مکان بسیار راحت است و یکی از مکان‌های فوق‌العاده آرام و دنج برای دوستداران اهل کتاب و مطالعه است. در این کافه، کتابخانه‌ای بزرگ قرار دارد که مشتریان می‌توانند کتاب مورد علاقه و نوشیدنی خود را انتخاب کنند و لحظاتی دلپذیر را بگذرانند. مجموعه اردیبهشت، علاوه‌بر کافه، دارای یک کتاب فروشی بزرگ نیز است. در این کتاب فروشی مبل‌هایی تعبیه شده است که می‌توانید پس از مطالعه قسمتی از کتاب، آن را خریداری کنید و خریدی مطمئن را سر فرصت انجام دهید. کافه کتاب اردیبهشت در محله زیبای گلسار قرار دارد و دسترسی به این مکان بسیار راحت است. پرسنل این کافه از ساعت 9:30 صبح منتظر حضور گرم شما عزیزان هستند.

آپلود عکس

کتاب و مطالعه، 2 عنصر اصلی کافه کتاب اردیبهشت هستند . با ورود به این کافه، متوجه یک کتابخانه بزرگ، متشکل از کتاب‌های متنوع برای همه سلیقه‌ها می‌شوید. شما می‌توانید کتاب مورد علاقه‌تان را بردارید و در محیط دنج این کافه، غرق در موسیقی لایت آن، مشغول گذران وقت شوید.

یکی از مزایای این کافه مجاز نبودن استعمال دخانیات در فضای آن است که از نظر بعضی‌ها، یک محدودیت محسوب می‌شود. کافه کتاب، به‌عنوان یکی از بهترین کافه های گلسار رشت، بخشی ویژه برای فروش کتاب هم دارد که در نوع خود، واقعاً منحصربه‌فرد است.

 

آدرس کافه کتاب اردیبهشت

آدرس: رشت ، گلسار ، خیابان 109

 

شماره تماس

01332116561

 

ساعت کاری

از ساعت 9:30 الی 22:30

پیج اینستاگرام

ordibeheshtbookcafe_rasht@

 

منوی کافه

آپلود عکس
آپلود عکس
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا